Connect with us

Dekorasyon

Siyah Mobilyalar için dekorasyon fikirleri

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arıyorsanız, renk ve stil seçimi konusunda size pek çok fikir sunuyoruz.

Siyah mobilya kullanarak yaşam alanlarını zarif ve şık bir hale getirebilirsiniz. Özellikle salonlarda siyah mobilya kullanmak zor bir tercih olabilir. Ancak doğru dekorasyon fikirleri ile siyahın zarafetini kullanabilirsiniz. Eğer salonda aydınlık bir his elde etmek istiyorsanız, siyah mobilyalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Her ne kadar siyah mobilyaları aydınlık renklerle de kullansanız, açık renklerin sağladığı aydınlık hissini elde etmeniz çok mümkün değil.

Oturma düzeninde siyah mobilya tercih ettiğiniz zaman, diğer mobilyaların yanı sıra duvar rengi seçimi de son derece önemlidir. Siyah mobilyalar için parlak ve yumuşak renkleri kullanabilirsiniz. Eğer modern bir salon elde etmek isterseniz duvarın bir kanadını mat siyah renge boyayabilirsiniz. Siyah mobilyalar için parlak floresan renkler kullanarak da modern bir stil yakalayabilirsiniz. Örneğin turuncu ve sarı, siyah mobilyalar ile birlikte kullandığınızda ön plana çıkacaktır. Ayrıca beyaz ve kırmızı renklerle bir zıtlık yaratmanız da mümkün.

Oturma grubunda renkli yastıklar kullanarak siyah rengi kırarak sofistike bir görüntü elde edebilirsiniz. Kullandığınız ev tekstilleriyle birlikte aydınlatma ve aksesuarlarda gümüş ve altın renklerinin açık tonları siyah mobilyalarınızda harika duracaktır.

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri arayanların karşısına pek çok örnek getiriyoruz. Perde ve renk uygulamalarından aydınlatma, halı ve aksesuarlara dek ilham alabilirsiniz.

BUNU OKU
Yorum yaz

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

10 numara mutfak tasarımları

Bir erkeğin kalbine giden yol boğazıysa, bir kadının kalbine giden yol da kesinlikle güzel bir mutfak olmalıdır

Oldukça şık ve oldukça etkileyici olan birbirinden güzel mutfak tasarımlarını bir arada görmek genelde çok mümkün değildir. Sizin için derlediğimiz bu mutfak tasarımlarını özellikle hanımların çok beğeneceğine inanıyoruz.

Bir kadının elinden çıkan her yemek güzeldir yeter ki içinde sevgi olsun. Ancak daha lezzetli yemekler için de kadının kalbine ve mutfağına güzellikle katmak gerekir diye düşünüyoruz. İşte size oldukça şık ve güzel mutfak tasarımları…

BUNU OKU

Dekorasyon

Ekolojik ev tasarımı

Elena Bashkardina’nın tasarladığı bu ekolojik ev tasarımına bayılacaksınız. Ahşabın güzelliğini son derece etkili kullandığı bu tasarım çok fazla ilgi görüyor.

Evinizi tasarlamadan önce mutlaka fikir edinmek için farklı tasarımları inceleyin. Böyle bir tasarımın insana katacağı pozitif enerji ile kalabalık şehir gürültülerini de iş stresini de atmak kolay olacak.

BUNU OKU

Dekorasyon

Harika çatı katı odaları


Çatı katları genelde alçak tavan olmaları nedeniyle basık ve iyi olmazlar ama bu birazda insanın kendi elindedir. Bu videomuzda göreceğiniz çatı katı yatak odaları keşke benimde böyle bir odam olsaydı dedirten cinsten. İşte birbirinden harika tasarlanmış çatı katı yatak odaları.

BUNU OKU

EN ÇOK BAKILANLAR