Connect with us

Can boğazdan mutfak şıklığı tasarımdan geçer. İşte çok güzel Mutfak Tasarımları

BUNU OKU
Yorum yaz

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

10 numara mutfak tasarımları

Bir erkeğin kalbine giden yol boğazıysa, bir kadının kalbine giden yol da kesinlikle güzel bir mutfak olmalıdır

Oldukça şık ve oldukça etkileyici olan birbirinden güzel mutfak tasarımlarını bir arada görmek genelde çok mümkün değildir. Sizin için derlediğimiz bu mutfak tasarımlarını özellikle hanımların çok beğeneceğine inanıyoruz.

Bir kadının elinden çıkan her yemek güzeldir yeter ki içinde sevgi olsun. Ancak daha lezzetli yemekler için de kadının kalbine ve mutfağına güzellikle katmak gerekir diye düşünüyoruz. İşte size oldukça şık ve güzel mutfak tasarımları…

BUNU OKU

Dekorasyon

Ekolojik ev tasarımı

Elena Bashkardina’nın tasarladığı bu ekolojik ev tasarımına bayılacaksınız. Ahşabın güzelliğini son derece etkili kullandığı bu tasarım çok fazla ilgi görüyor.

Evinizi tasarlamadan önce mutlaka fikir edinmek için farklı tasarımları inceleyin. Böyle bir tasarımın insana katacağı pozitif enerji ile kalabalık şehir gürültülerini de iş stresini de atmak kolay olacak.

BUNU OKU

Mutfak

Küçük mutfaklar için harika fikirler

Eğer küçük bir dairede yaşıyorsanız muhtemelen küçük bir mutfağınız vardır. Ve eğer doğru şekilde organize etmezseniz, bu durum bir probleme dönüşebilir. Bu yüzden size birkaç alan kazandırıcı fikir vermeye karar verdik, eminiz ki bu fikirleri oldukça kullanışlı bulacaksınız.

Mutfak yiyecek ve içeceklerimizi hazırladığımız alan olduğu için kesinlikle birçok alete ve çatal kaşığa ihtiyaç duyarız. Bu da demek oluyor ki büyün o tavalar, tencereler, bardaklar, tabaklar, şişeler, bıçaklar, çatallak, kaşıklar, baharatlar ve mutfakta işinize yarayan her şey için yer bulabilmemiz gerekiyor. Bu tarz malzemeleri depolamanın en iyi yolu sıradan çekmeceler olabilir, ya da size daha fazla alan kazandıracak olan dikey çekmeceleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvar depo alanlarını da unutmamalısınız, rafları ve askıları eşyalarınızı organize etmek için kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz bütün alanı kullandığınızdan emin olun ve bu sayede küçük mutfağınızı mükemmel bir şekilde organize edin. Şimdi sizin için seçtiğimiz fikirlere bir göz atın ve hangisinin sizin mutfağınız için daha uygun olduğuna karar verin. Keyfini çıkarın!

BUNU OKU

EN ÇOK BAKILANLAR