Connect with us

Dekorasyon

Çarpıcı yüksek tavan oturma odası iç tasarım fikirleri


Oturma odasında yüksek tavan son derece önemlidir. Genelde standart 3 mt kullanılan tavanlarda eşyaların ve dekoratif çalışmaların kendini göstermesi zor oluyor. Ancak yüksek tavanlarda yapılan tasarımlar bu örneklerde de olduğu gibi çok şık ve ferah oluyor.

BUNU OKU
Yorum yaz

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

10 numara mutfak tasarımları

Bir erkeğin kalbine giden yol boğazıysa, bir kadının kalbine giden yol da kesinlikle güzel bir mutfak olmalıdır

Oldukça şık ve oldukça etkileyici olan birbirinden güzel mutfak tasarımlarını bir arada görmek genelde çok mümkün değildir. Sizin için derlediğimiz bu mutfak tasarımlarını özellikle hanımların çok beğeneceğine inanıyoruz.

Bir kadının elinden çıkan her yemek güzeldir yeter ki içinde sevgi olsun. Ancak daha lezzetli yemekler için de kadının kalbine ve mutfağına güzellikle katmak gerekir diye düşünüyoruz. İşte size oldukça şık ve güzel mutfak tasarımları…

BUNU OKU

Dekorasyon

Ekolojik ev tasarımı

Elena Bashkardina’nın tasarladığı bu ekolojik ev tasarımına bayılacaksınız. Ahşabın güzelliğini son derece etkili kullandığı bu tasarım çok fazla ilgi görüyor.

Evinizi tasarlamadan önce mutlaka fikir edinmek için farklı tasarımları inceleyin. Böyle bir tasarımın insana katacağı pozitif enerji ile kalabalık şehir gürültülerini de iş stresini de atmak kolay olacak.

BUNU OKU

Dekorasyon

Harika çatı katı odaları


Çatı katları genelde alçak tavan olmaları nedeniyle basık ve iyi olmazlar ama bu birazda insanın kendi elindedir. Bu videomuzda göreceğiniz çatı katı yatak odaları keşke benimde böyle bir odam olsaydı dedirten cinsten. İşte birbirinden harika tasarlanmış çatı katı yatak odaları.

BUNU OKU

EN ÇOK BAKILANLAR